Комунальники приводять до ладу двори, що постраждали від «прильотів» у Шевченківському районі

08.07.2024 18:44   -

Він наче отримав цілющий ковток повітря і сюди знов повертається життя. Цей двір, що у центральній частини міста неодноразово страждав від «прильотів». Це були руїни, суцільні руїни, кажуть місцеві, вибиті вікна та пошкоджені будинки. Все це було…

СВІТЛАНА РИБНІКОВА НАЧАЛЬНИК ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Перший «приліт» був взимку. Після цього «прильоту» цей двір був схожий на один котлован. Тут не було ні вікон, ні дверей. Будинок був непридатний для життя, двір, звичайно також. Дуже багато скла, рам, меблі повиносили із своїх квартир – нічого не уціліло. Ми його привели до ладу, більш менш вигребли все, вивезли. Комунальні підприємства замінили трубопроводи, поставили вікна, дах,  а потім навесні цього року – «приліт», і знову теж саме. Знову ми стали до роботи, знову повигрібали, поприбирались. А зараз ми вже розпочали благоустрій даного двору. Спланували газони, приводимо до ладу квітники. Перед цим було попиляно дуже багато дерев, які просто засохли після обстрілів. Прибирали пні, більше десятка пеньків. Завезли землю, займаємось плануванням газонів, а в подальшому ми тут засіємо траву, щоб вона зазеленіла, прикрашала цей двір і дуже радувала наших жителів. Які роблять ремонти у своїх квартирах, щоб знову жити у цьому дворі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Наші працівники і всі комунальники Харкова – вони справжні герої з великої літери, великі люди я скажу і всім їм ми вдячні за таку неймовірну роботу. Тому що прибрати скло після обстрілів, багато будівельного сміття і все це роблять звичайні люди, звичайні мешканці міста – наші комунальники. Тому їм велика повага і вдячність, тому що зараз всім емоційно важко прийти до тями після обстрілів. Наша робота щоб якось допомогти нашим мешканцям подолати цей бар’єр емоційний. Тому ми швидко та оперативно намагаємось працювати і зробити з пошкодженого двору те місце де можна відпочити, можна трішки відійти від стресу. Працюємо ми з 7 години ранку, вихідний у наших працівників один – це або субота або неділя. Тому це ще підтверджує той факт, що люди працюють понад свої можливості, скажімо так, щоб привести до ладу цей двір. Тому що на нас, на підприємстві «Харківблагоустрій» відповідальність за чистоту. А Харків у нас найчистіше місто і воно таким і буде. Буде сильним, незламним, тому працюємо далі попри все, попре такі виклики. Тому що незламні, сильні і непереможні!

ОСТАННІ НОВИНИ