Харкову в разборі завалів тепер допомагатиме нідерландська техніка (відео)

25.06.2024 17:54   -

Завдяки їй харківські комунальники ще оперативніше та ефективніше зможуть реагувати на всі виклики сьогодення. Два комунальних підприємства незламного – КП «Шляхрембуд» та «Комплекс з вивозу побутових відходів» отримали спеціалізовану техніку. Це стало можливим завдяки співпраці Харківського міського голови Ігоря Терехова, українських та міжнародних партнерів. Міська влада та наші донори докладають значних зусиль для забезпечення необхідною технікою профільних підприємств, які одними з перших з’являються на місці обстрілів та займаються усуненням наслідків.

ДМИТРО ЛИПОВИЙ ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Цю техніку ми сьогодні отримали завдяки нашим міжнародним та українським партнерам. Це компанія – «RENEWI NEDERLAND B.V.», компанія – «АГРОІНВЕСТ ХОЛДИНГ СТАРОВІРІВКА» у лиці генерального директора Кияшка Олега та його помічників. Це в нас 9 сміттєвозів та 7 причепів до них. Це техніка, що працювала в Нідерландах і основне завдання, яке вона буде в нас виконувати, у нас у Харкові, це постійний вивіз сміття. Який можна віднести до поточних проблем нашого міста, а також, коли йдуть ракетні обстріли, то як ви знаєте, йдуть постійні руйнування, руйнування будівель. Дуже велика кількість сміття у нас накопичується. І бетонні відходи, відходи цегли, скла. Тому ця техніка вже з перших днів їде виконувати свої завдання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІЛЛЯ КАЛУГІН ДИРЕКТОР ІЗ ТРАНСПОРТУ КОМПАНІЇ «АГРОІНВЕСТ ХОЛДИНГ СТАРОВІРІВКА»
Ця техніка приїздить вже вдруге. У 2022-му теж отримували нашу техніку від наших голландських партнерів і передали її на ДСНС, там було 8 автомобілів. І ми були з ними постійно на зв’язку і потім, коли голландці побачили, що ситуація погіршується, вони почали у нас питати «як справи, чи вам щось ще потрібно?!». І ми сказали, що «так». Ми у Харкові і нашому місту потрібна техніка, якщо у вас буде така можливість, то надішліть нам сміттєвози для розбору завалів. Вони кажуть – «ми подумаємо». Ми 3 місяці переписувались і потім вони сказали добре. Дали нам список, ми обрали машини і вони їх нам передали із Голландії. Ця техніка буде в нагоді нашому незламному місту-герою Харкову. І завдяки нашим воїнам, а також завдяки нашим комунальникам, теж воїнам, я вважаю, що наше місто вистоїть і ми переможемо!

ОСТАННІ НОВИНИ