Майже 1 800 харків’ян опинилися на вулиці під снігом. Причини вже відомі (відео)

20.11.2023 20:18   -

Він зайшов у харківські двори та ґрунтовно. Засипавши всі доріжки, дороги та тротуари, а дерева вдягнув у білосніжне. Комусь він у радість, але не комунальникам. У них цей сніг був першим випробуванням. До нього вони підготувалися заздалегідь. Лопати, мітли та засоби малої механізації, а також трактори – все було напоготові.

СВІТЛАНА КОЛЕСНИК НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ САЛТІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Двірники вийшли в пів шостого на роботу. Почали прибирати виходи з під’їздів, доріжки до громадського транспорту. Також чистили доріжки до сміттєвих баків і потім чистили «червоні лінії» всі. Щоб людям було зручно добиратися до громадського транспорту. На дільниці маємо піщано-сольову суміш. Її предостатньо. Якщо буде потреба – будемо використовувати.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Прибирати сніг вийшли 1 728 робітників з комплексного прибирання та утримання прибудинкових територій. Також це і озеленювачі і трактористи. Задіяна вся техніка, яка є на підприємстві і засоби малої механізації. Також ми дуже вдячні, що нам допомогли і інші комунальні служби технічним забезпеченням. І спільними зусиллями ми швидко прибрали дороги, тротуари. За інформацією синоптиків, прогноз погоди показує нам, що сніг ще випаде, і це буде декілька днів. Тому ми готові. Вже у перший день у нас була злагоджена робота, тому ми готові далі працювати.

ОСТАННІ НОВИНИ