Милиция на посту. 5000 правоохранителей с сегодняшнего дня патрулируют на улицах города
Анатолій Дмитрієв начальник ГУ МВС України в Харківській області
Мною було підписано наказ для проведення спільного патрулювання міністерством внутрішних справ нашого головного управління, а також навчальних закладів МВС, збройних сил України для проведення спільного патрулювання на территорії Харкова та Харківської області. Саме з сьогоднішного дня на патрулювання міста Харкова заступає 5000 співробітників органів внутрішних справ, а також збройних сил України.
Вранці на площі Свободи пройшов загальний інструктаж правоохоронців. Під час розводу сил вишикувались і прокрокували працівники практично з усіх підрозділів міліції, а також курсанти вишів, які задіяні в охороні громадського порядку на святкові дні.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





