На центральних вулицях Харкова висадили «королев осені» (відео)

16.10.2023 18:07   -

Навіть коли здається, що природа ніби завмирає, вони дарують свою красу незважаючи на негоду і похолодання. На вулицях Харкова міські озеленювачі почали висаджувати квіти із давньою, тисячолітньою історією. Все це про королеву осені – хризантему.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Цього року традиційно ми висаджуємо хризантеми. Сезон вже стартував і зараз наші співробітники почали висаджувати хризантеми в центральній ча-стині міста і далі перейдемо вже в спальні куточки нашого Харкова. Ми пла-нуємо висадити приблизно 6 000 кущів, виключно, які були вирощені в наших теплицях. Хочемо, щоб харків’яни змогли насолодитися в кожно-му куточку міста нашими хризантемами, тому що ми це робимо для них і хо-чемо, щоб вони мали гарний настрій в ці похмурі дні і насолоджувалися різнобарв’ям цих квітів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Крім цього, в наших планах традиційно знову ж таки висадити цибулини, тюльпанів, тюльпани, які були, знову ж таки, вирощені в наших теплицях. І навесні, в березні, а можливо, в квітні залежності від погодних умов, ми змо-жемо насолодитися різнобарв’ям тюльпанів. Це знову ж таки традиції, яких ми притримуємося із року в рік. За нашим планом висадити приблизно 20 000 цибулин тюльпанів починаємо знову ж таки з центральної частини міста і прийдемо у віддалені куточки. Маємо надію, що навесні разом з тюльпанами розквітне наш Харків. Розквітнуть люди, настрій і ми заживемо новими барвами в нашому улюбленому місті Харкові.

ОСТАННІ НОВИНИ