“Надихає на працю думка про Перемогу”. Відзначили кращих трударів

13.11.2023 21:23   -

Попри війну і щоденні виклики, пов’язані з нею, у Харкові вирує життя. Тож людей хвилюють і звичайні буденні питання. Харківський міський голова провів робочу зустріч з працівниками одного з виробничих підприємств міста. Говорили про відбудову Харкова, відновлення зруйнованих будинків, благоустрій дворів та вулиць, безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті, про важку прийдешню зиму, ситуацію з опаленням. Вислухав та відповів мер і наособисті питання людей. Окрім взаємокорисного спілкування, мер виконав ще одну почесну місію – вручив окремим працівникам підприємства грамоти та подяки за сумлінну, плідну, багаторічну працю на благо розвитку та відновлення рідного Харкова.

Серед нагороджених Анатолій Миколайович, який працює на цьому підприємстві більше 50-ти років.

АНАТОЛІЙ ДЕНИСЕНКО ПРАЦІВНИК ПІДПРИЄМСТВА
Я прийшов сюди в 17 где-то, 18, наверное, років. І по сей день працюю. Я дуже люблю свою професію. І що надихає – це на Перемогу наших воїнів.

51 рік на заводі – Надія Миколаївна. Говорить, жодного разу не пожалкувала, що обрала саме такий шлях. Каже, і  сьогодні, в важкі часи для міста, має за честь бути тут і працювати задля Перемоги.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

НАДІЯ СЕМЕНЬКО ПРАЦІВНИЦЯ ПІДПРИЄМСТВА
Я практично виросла на даному підприємстві. В мене дуже гарний колектив, який я поважаю. Я люблю свою професію. Я досі виконую свої должносні функції – проводу розробку технологічних процесів, двигунів постійного струму та перемінного . Дуже люблю свою професію і пишаюся!

Ось вони – звичайні трударі міста. Героїчні харків’яни, які своєю щоденною працею наближають Перемогу.

ОСТАННІ НОВИНИ