“Ви робите все, щоб жоден злочинець не уникнув покарання”. Інституту судмедекспертизи ім. Бокаріуса – 100 років

13.11.2023 19:10   -

Встановити істину – головна місія спеціалістів інституту судових експертиз імені Бокаріуса, який відсвяткував 100-річчя з дня заснування. Сьогодні судмедексперти відіграють дуже важливу роль в житті нашої держави, зазначив директор установи. Багато експертів знаходяться на передовій разом з бійцями.

СЕРГІЙ ТЮЛЄНЄВ ДИРЕКТОР ННЦ “ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ ІМ. ЗАСЛ. ПРОФ. М. С. БОКАРІУСА”
Наші експерти кожен день приймають виклики щодо злочинів, які знаходяться в нашій державі. І кожен день експерти, вони ставлять шах і мат нашим злочинцям. Дякуючи нашим збройним силам ми маємо змогу з вами сьогодні зустрічатися, тому ми вдячні нашим збройним силам, вдячні нашим захисникам, вдячні кожному, хто приймає участь у захисті нашої держави.

Вітаючи всіх причетних до судмедекспертизи, працівників інституту ім Бокаріуса, харківський міський голова підкреслив, що пройшовши тривалий і складний шлях, інститут став одним з найавторитетніших експертних закладів України, потужним осередком науки і судмедекспертної практики.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви робите все можливе, щоб висновки були об’єктивні, щоб злочинець не уникнув покарання, а жодна людина, яка невиновна, була оправдана. Бо ви робите основні докази, які приймаються у судах. І я дуже вдячний вам за вашу об’єктивність, за вашу неупередженість, за те, що ви працюєте, не зважаючи на жахи війни. За сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, професіоналізм і відданість справі, низка працівників була відзначена Почесними грамотами та подяками.

В свою чергу нагрудну пам’ятну відзнаку та ювілейну поштову марку з конвертом судмедексперти вручили почесним гостям свята.

ОСТАННІ НОВИНИ