З чим боролися двірники у Київському районі. Всі подробиці та деталі

13.11.2023 18:40   -

Вони готуються до весни вже зараз. Адже, впевнені, що восени можна зробити чимало корисних справ. Київський район. У двірників та озеленювачів роботи предостатньо. Території повинні бути чистими, клумби підготовлені, а опалому листю – червоне світло.

ВАЛЕНТИНА КРОТОВА НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Основна робота восени – це прибирання прибудинкових територій від опалого листя. Прибирання сухостою в клумбах, квітниках. Обрізка сухих гілок на деревах, омолодження кущів. Скопування на зиму клумб, квітників, кущів. Облаштування нових клумб. Розсадження багаторічних квітів, кущів. Завдяки комплексному підходу до роботи прибудинкові території Київського району очищені від опалого листя та вивезені на 70%. Дякую колективу наших робітників за працю! Зробимо наше місто і наш Київський район чистим, квітучим, незламним!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Осінь випробовує нас на міцність. Окрім прибирання листя ми ліквідовуємо наслідки буревію, вітру. Зараз хоч прибирання листя у нас забирає максимально багато часу. Ми зібрали вже близько 70 тисяч кубометрів і сьогодні активно ведуться роботи з розпилювання дерев та гілок внаслідок вчорашнього буревію. У нас дуже творчі люди і на наступний сезон розробляються нові плани стосовно нових клумб. Я думаю, що наші робітники вас здивують і мешканці міста будуть задоволені, це точно.

ОСТАННІ НОВИНИ