Наскільки медичні заклади Харкова забезпечені генераторами: відповідь профільного департаменту

22.05.2024 18:51   -

Харків потерпає від щоденних обстрілів, руйнацій, серйозних пошкоджень енергосистеми. Через перебої з електропостачанням, можливі блекаути місто потребує генераторів, аби люди могли і далі повноцінно жити, отримувати допомогу, незважаючи на обставини війни.

Так, 8-ма міська клінічна лікарня, що спеціалізується на лікуванні пацієнтів з серцево-судинною патологією, нещодавно отримала сучасний генератор з потужністю 240 кВт. Як каже Ольга Романенко, директор лікарні, одного генератора було замало, щоб живити всі відділення і якісно надавати допомогу хворим.

ОЛЬГА РОМАНЕНКО ДИРЕКТОР ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №8
Генератор забезпечує потужність, завдяки чому в нас працює лікарня, працюють обладнання, у нас багато високотехнічного обладнання. Ми приймаємо пацієнтів з гострим інфарктом міокарда, це ургентні пацієнти, тобто там залежить від того, наскільки швидко ми зробимо процедуру. Ми, як приймаємо пацієнта, в найкоротший час ми повинні йому провести коронанографію і відкрити корональні  артерії, щоб запобігти подальшому прогресуванню захворювання. Також у нас є реанімація на 12 ліжок, рентген апарат, цифровий сучасний рентген апарат і це все потребує електропостачання.

Для успішного лікування дуже важливе діагностичне обстеження. Тому, завдяки генератору, лікарі у будь-яку хвилину зможуть використовувати ангіограф для детального обстеження судин.

ІГОР КУЛИК ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Наші заклади, вони всі забезпечені, але ми розширюємо спектр надання медичної допомоги і потреби вони остаються на сьогоднішній день, тому в такому високопрофесійному обладнанні лікувальні заходи є в них необхідність на сьогодні. Цей генератор, особливість його в тому, що він дуже потужний, як я казав, до нього буде підключений ангіограф, тому ми будемо забезпечувати наших пацієнтів у безперебійному хірургічному втручанні по інфаркту міокарда. Ми знаємо, що це питання в нас буде закрите.

ПАВЛО ФІЛІПЕНКО КЕРІВНИК ХАРКІВСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ «ДОБРОВОЛЬЧІ БУДІВЕЛЬНІ БАТАЛЬЙОНИ»
Завдяки тому, що наша організація є всеукраїнською і коли у Харкові трапилося таке велике горе, що обстріляли дуже сильно енергоструктуру, то київські партнери Добробату подзвонили до нас і запитали, чим ми можемо допомогти, а запит по цьому генератору, по іншим генераторам вони вже в мене були і я розумів, що то є нагальне питання і я відразу представив ці запити і тому дуже дякуємо Нафтогазу за те, що вони так відреагували і змогли профінансувати дуже потрібний Харкову проект, тому в нас получилося поставити чотири генератори на різні лікарні.

ОСТАННІ НОВИНИ