По Харкову вгатили КАБами з авіації: є загиблі та поранені (відео)

22.06.2024 20:19   -

Харків під атакою авіації. Близько третьої дня суботи по місту було завдано авіаудари. «Прилетіло» у кілька районів. Попередньо уніфікованими міжвидовими плануючими боєприпасами калібру 30 сантиметрів.

СЕРГІЙ БОЛВІНОВ НАЧАЛЬНИК СЛІДЧОГО УПРАВЛІННЯ ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Було по Харківщині, по місту Харків три влучання, три місця влучання. Перше місце влучання це житловий будинок. Ми знаємо, що троє людей у важкому стані їм зараз надається медична допомога. Це і переломи кісток, відкриті переломи та інші тяжкі поранення. Також ворог завдав удару трьома, попередньо КАБами, по заводу. На місці влучання ми маємо інформацію про загибель однієї людини. Це охоронець, цивільна людина, а також четверо людей, яких було поранено від цього обстрілу. Однак ми зафіксували і маємо інформацію про третє місце ураження, це «Фельдман Екопарк». На всіх місцях працюють слідчі, криміналісти, вибухотехніки, всі служби на місцях. Проводиться огляд місця події. Ми звичайно кваліфікуємо як порушення законів та звичаїв війни.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

В результаті влучання по житловому будинку, що в Основ’янському районі, обвалилося кілька поверхів. Двоє людей, чоловік та жінка, нажаль загинули. Ближче до сьомої години вечора збільшилась і кількість постраждалих, до 38 людей.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це КАБи, що влучили по центральній частині міста. Влучили в житловий будинок. Ви бачите, що жодного військового об’єкту тут немає і я в котрий раз хочу сказати, що це цілеспрямована тактика російської федерації для того щоб убивати українців, убивати харків’ян. Одна жінка була біля зупинки громадського транспорту. Інша людина загинула тут біля житлового будинку, а всі інші це мешканці міста. Хтось перебував у житловому будинку, хтось йшов по дорозі, хтось їхав на машині. Ви бачите станція автовокзал вибиті вікна, тут руйнації колосальні, тут руйнації – вибиті вікна, виробничі підприємство – вибиті вікна. Офісний центр – вибиті вікна і так далі. Зараз обслідуємо. Наші комунальні служби працюють, ви це бачите. Будемо все це робити але життя людей не повернеш. Ось бачите, як трапляється субота – вихідні дні, ви пам’ятаєте «Епіцентр», коли в вихідний офісний центр… я вважаю, що це цілеспрямована тактика росіян, коли у вихідні дні, коли люди знаходяться чи то у супермаркеті, торгівельному центрі, чи то вони відпочивають у своєму будинку – туди спрямовують КАБи.

ОСТАННІ НОВИНИ