Ігор Терехов привітав випускників Новобаварського району (відео)

22.06.2024 20:13   -

Під звуки вальсу вони граційно з’являються на сцені свого останнього шкільного свята – випускного. У Новобаварському районі вітали незламних випускників. За ці 11 років навчання вони вже стали особистостями завдяки своїм старанням та показали себе кращими в науках, спорті та творчості. Вони своєрідні герої сучасності, випускники – 2024!

ДАР’Я ВИПУСКНИЦЯ-2024
На 100% це були незабутні мої найкращі роки. Я їх буду постійно згадувати і сподіваюсь, що ми з моїми однокласниками і вчителями продовжимо наше спілкування. Оскільки саме тут я зустріла неймовірних людей! Дорогі випускники, дорогі мої однокласники та всі харків’яни! Це незламне місто завжди буде залишатися найкращим та моїм рідним. Хочу побажати випускникам знайти свій власний шлях, який не залежить від вибору батьків, вчителів та чогось. Ви просто слідуйте за своїм серцем, щоб знайти справжнє щастя!

ДАНИЛО ВИПУСКНИК-2024
Я дуже щасливий, бо провів дуже прекрасні рокі зі своїми однокласниками, зі своєю родиною. Для мене це незабутні моменти, незабутні роки життя – це просто неймовірні відчуття. Для мене Харків завжди в моєму серці. Тому що це незламне місто, незламним містом і залишиться. Випускникам хочу побажати всього найкращого, вони закінчили школу. Тепер це шлях, великий шлях у доросле життя. Бажаю всього найкращого випускникам!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КІРА ВИПУСКНИЦЯ-2024
Знаєте, було складно в 11 класі але, чесно, є невеличкий страх, бо знаєте, що це щось нове – доросле життя. Але насправді я дуже рада, що я закінчила і закінчила добре цю школу і я дуже рада цьому. Шановні випускники! У вас все вийде, ви поступите туди, куди хочете – у вас все вийде, все буде добре!

АРТЕМ ТА ІННА БАТЬКИ ВИПУСКНИЦІ-2024
Я мама, я боюся, і це нормально. Пандемія і війна дала про себе знати, вона була біля нас, а зараз, я думаю, як у будь якої матері – відчуття, що її просто треба відпустити, воно розриває серце. Але я вірю, я знаю, що в неї все вийде. Вона умничка і вона доб’ється всього того чого хоче. Вона молодець. Діти, ви неймовірні! Ви так багато за свій короткий вік побачили, пережили – ви максимально сильні, у вас все вийде! Я впевнена, що саме це покоління і наступні, вони зроблять нашу країну набагато сильнішою, кращою і ви наше майбутнє!

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я хочу привітати наших випускників! Знаєте, на вашу долю випали складнощі, випробування, важкі випробування, війна. Але незважаючи на все ви це зробили! Ви отримали знання! І це дуже і дуже важливо. Я вдячний кожному з вас, я пишаюсь кожним з вас, бо ви незламні, бо ви харків’яни! І я дуже хочу, щоб на вашому життєвому шляху були тільки перемоги! І звісно так воно і буде! Дякую вам! Слава Україні і слава випускникам!

ОСТАННІ НОВИНИ