Війна не забрала в них свята: випускні вечори пройшли у Холодногірському та Київському районах

22.06.2024 17:12   -

Випускний вечір – особливе чарівне свято. Свято, якого немає в жодному календарі, але памʼятають його усі. День, коли вчорашні школярі отримують путівки у доросле життя. У Харкові триває низка випускних вечорів. Сьогодні прощаються зі школою учні закладів освіти Холодногірського та Київського районів.

Більше немає уроків, домашніх завдань та настанов. Випускники радіють, але, все одно, хвилюються і майже не вірять, що сьогодні отримають заслужені медалі та довгоочікувані свідоцтва про повну загальну середню освіту. У Холодногірському районі із 514-ти одинадцятикласників медалями відзначено 60 випускників, 53 з них нагороджені золотими медалями, 7 – срібними. Зізнаються, що у період війни свято випускного стало справжнім сюрпризом.

ЄВГЕНІЙ ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №87 ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Ні, я навіть і подумати не міг, але я дуже на це сподівався. Ейфорія, чисті, радісні емоції. Я навіть не зможу описати, що я зараз відчуваю. Дуже класно все пройшло, дуже класно, що надали можливість показати Харкову нас, випускників.

ТИМУР ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №152 ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Я дуже радий, що це трапилося. Я дуже вдячний міському голові Ігорю Терехову за те, що він надав нам можливість провести це свято, але я також хочу виразити велике спасибі всім вчителям та адміністрації Харківського ліцею №152 за те, що вчили цілих 11-ть років та допомогли організувати це свято.

ПОЛІНА ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №152 ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Навчило дуже багато всьому, я навіть всього не скажу, але дуже сумую за часами, коли ми саме ходили в школу навчатися, спілкувались з однокласниками, з однолітками, вчителями. Це незабутньо і назавжди в моєму серці.

ЮЛІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №152 ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Празднично! Хоч ми і не на вулиці, але тут все дуже красиво, у мене немає слів. Я шила плаття, мені шила моя мама, дуже дякую їй за це. Я ходила на репетиції, ми дуже часто відвідували школу. Підготовка була дуже важка, але ми впоралися.

КАРИНА ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №152 ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Школа мене навчила жити, мабуть, тому що, ну, батьки теж цьому вчать, але школа навчила працювати в команді та спілкуватися з людьми. Подальші плани – вчитися, вступити до інституту та жити і працювати на майбутнє України.

Вокальні, танцювальні номери, виступи педагогів, батьків та самих винуватців свята. Так вітали випускників у Холодногірському районі.
Свято незламних випускників пройшло і у Київському районі. Усього випускників 11-х класів – 1087, з медалями закінчили 172 учня, серед них 149 з золотими та 23 зі срібними. Випускний вечір пройшов у дружній атмосфері. Лунало багато теплих і зворушливих слів. Щасливі, талановиті, розумні, кращі з кращих ділилися своїми планами на подальше, розказали, про що мріють і яким бачать Харків без війни.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАДИМ ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №36 КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ
Вступати у вищий навчальний заклад Харківський національний університет повітряних сил імені Кожедуба. Здобути свою професію, яку я бажаю, стати офіцером та служити на благо нашої Батьківщини.

СОФІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ МИСТЕЦТВ №133 КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ
Це тяжка робота. Я старалася, я хотіла золотої медалі, багато років хотіла, тобто я її досягла. Вступати планувала в Харкові або в інше місце, це точно не можу сказати, потім працювати або в Україні, або за кордоном.

ОЛЕКСАНДР ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №55 КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ
Початок війни був доволі напружений, його потрібно було перестояти, перетерпіти та іти у майбутнє. Планую вступати в Харківський університет ХНУРЕ, хочу стати інженером програмного забезпечення.

АНАСТАСІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №55 КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ
Було дуже багато різних івентів. Я від школи, наприклад, їздила в миротворчі поїздки. Це теж було дуже цікаво, були різні поїздки з класом, різні свята у школі. Ну, багато приємних моментів зі школою можу згадати.

ДАРʼЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №37
Школа подарувала мені багато друзів, знайомих та гарних вчителів. Багато спогадів як добрих, так і смішних. З теплотою буду згадувати.

Вальсом та піснями вітали випускників-медалістів Київського району. Запальним номером святкової церемонії став виступ директорів ліцеїв.

Харківський міський голова Ігор Терехов висловив слова подяки усім випускникам Холодногірського та Київського районів, їхнім батькам та педагогам, побажав успіху, перемог та здійснення мрій.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Сьогодні ви робите перший крок у доросле життя. Я дуже хочу, щоб ви завжди були незламними. Харків навчив кожного з вас не здаватися, Харків навчив кожного з вас не зупинятися, мріяти і, головне, досягати. Я дуже хочу, щоб кожен з вас досяг своєї мети, у кожного з вас здійснилось те, що ви хочете. Я дуже хочу, щоб ви завжди були незламними харківʼянами. І я дуже хочу, щоб ми разом, після нашої перемоги, ми відбудували і відновили наше славетне місто – місто-герой Харків.

ОСТАННІ НОВИНИ