Пошкоджене скління та покриття даху. Що сталося з п’ятиповерхівкою в Індустріальному районі (відео)

04.07.2024 17:45   -

Їй дісталося але на щастя не так сильно, як сусіднім будинкам. Ця багатоповрехівка в Індустріальному районі зараз на ремонті. Будівельні бригади займаються відновленням покриття даху, що було пошкоджене уламками від снарядів. Загальна площа даху, де тривають роботи близько 700 квадратних метрів.

КОСТЯНТИН ЛИСКА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХМР
Цей будинок в Індустріальному районі потребував капітального ремонту у зв’язку з тим, що по околиці були значні «прильоти» ворожої артилерії. Були пошкоджені скління у місцях загального користування. Також шрапнеллю було пошкоджено покрівлю. У зв’язку з тим, що була пошкоджена покрівля – були значні течі у житлові квартири мешканців зазначеного будинку. Також трошки був пошкоджений фасад та водостоки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КОСТЯНТИН ЛИСКА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХМР
Насьогодні будівельники вже виконали всі демонтажні роботи на покрівлі. Також із цементної суміші вирівняли повністю всю покрівлю та закатаний перший шар руберойду. Також будівельники почали відновлювати водостоки. Насьогодні вже замовлені та на наступному тижні встановлені вікна в місцях загального користування. Будівельники в майбутньому планують закатати другим шаром руберойду та закінчити цю покрівлю і цей будинок до кінця липня. Незважаючи на всі обстріли, що відбуваються в місті Департамент працює, Харківська міська рада працює. Намагаємось якомога в найкоротші терміни виконати всі аварійно-відновлювальні роботи, відновити всі житлові будинки для того, щоб містяни почували себе комфортно та харків’яни, які залишили місто у зв’язку з військовою агресією могли повернутися в місто та налагоджувати свій побут та радіти життю у нашому прекрасному Харкові!

ОСТАННІ НОВИНИ