Ворог зруйнував ще на початку вторгнення: у Харкові досі триває відновлення контактної мережі (відео)

04.07.2024 17:30   -

У Харкові триває відновлення контактної мережі, яку війська рф зруйнували масованими обстрілами ще на початку вторгнення. Настільки серйозними були збитки. Тоді перший ремонт комунальники мали змогу провести лише в травні. І от вже протягом двох років продовжуються роботи в різних куточках міста.

Наразі працівники комунального підприємства “Харківський метрополітен” відновлюють контактну мережу трамвайної лінії на проспекті Тракторобудівників – ремонтні роботи поетапно йдуть від вулиці Героїв праці до Салтівського шоссе, розповідає головний інженер підприємства.

СЕРГІЙ ОЛЕШКО ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР ЕНЕРГОСЛУЖБИ КП “ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН”
На даній ділянці виконується заміна контактного проводу – близько дев’яти км, заміна всієї підвісної арматури, кабелів живлення, запчастин контактної мережі. Кожен день задіяно по три бригади на відновлення лінії. Зараз виконуватися буде заміна перетинів трамвайної лінії з тролейбусною, з заміною контактного проводу на перехресті з відключенням напруги і закриттям руху по тролейбусу.

Відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру завжди складно, говорить Сергій Олешко, а зараз ще й кваліфікованих спеціалістів не вистачає, бо багато працівників комунального підприємства пристали до лав збройних сил України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СЕРГІЙ ОЛЕШКО ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР ЕНЕРГОСЛУЖБИ КП “ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН”
Людей не хватає. Десь люди воюють на фронті. Зараз така тенденція, що єсть посади, але люди не приходять на роботу. Це зв’язано також з військоматами. Але відновлювати потрібно. Поки що виконуємо своїми силами, тим що єсть. Люди кожен день підходять, запитують, як бачать, що ми відновлюємо вже мережу – видно в їхніх глазах свідчення того, що місто розвивається, що в місті скоро піде транспорт. Все для удобства жителів міста.

Наразі у Харкові відновлення потребують ще близько двадцяти відсотків контактної мережі. Тож, роботи тривають.

ОСТАННІ НОВИНИ