Ремонтні роботи на Північній Салтівці: що саме роблять комунальники (відео)

23.10.2023 18:54   -

Зроблять найближчим часом і зроблять все якісно. Харківські комунальники продовжують роботи з відновлення житлового фонду міста. Ось на Північній Салтівці ремонт вхідних груп, що мали доволі непрезентабельний вигляд. А сходи взагалі були в аварійному стані. Зійти ними людям літнього віку було не досить комфортно.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На даному об’єкті КП «ХРБП» виконує планово-поточний ремонт вхідної групи будинку. На зараз вже було виконано ремонт стін і виконується ремонт сходів. В подальшому буде виконуватись ремонт покрівлі над вхідною групою. На даному будинку ми маємо 2 такі вхідні групи. Сходи були розтрощені настільки, що не підлягали ремонту, тому ми виконуємо їх будівництво заново. І потом для зручності людей будемо вкладати їх плиткою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
Взагалі силами КП «ХРБП» було виконано майже 250 вхідних груп. Також було проведено ремонт майже 2 500 квадратних метрів м’якої покрівлі та 6 500 квадратних метрів жорсткої покрівлі. Також КП «ХРБП» виконує закриття контурів і на сьогоднішній день ми вже «зашили» близько 16 000 квадратних метрів контурів. Ремонтні роботи тривають. Доки дозволяє погода ми намагаємося виконати все по максимуму до холодів. Робимо все можливе для комфортного проживання харків’ян.

ОСТАННІ НОВИНИ