“Руки отак інколи трусяться. Сил більше немає”. Проведена чергова евакуація з небезпечної Куп’янщини (відео)

10.11.2023 19:17   -

Ще шістнадцятеро маленьких мешканців Куп’янського району нарешті цієї ночі спатимуть спокійно – без вибухів поруч, гулу дронів та канонади вистрелів. Проводиться примусова евакуація дітей з зони особового ризику.

АНТОН СІНЕЛЬНИК ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ПОЛКУ ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Пропонуємо евакуювати дітей в більш безпечне місце, за річку. Тому що осталось небагато переправ і можливості покинути одразу територію.

Поліцейські говорять, пояснюють людям про термінову необхідність залишити населений пункт. Сюди дістає і ствольна, і реактивна зброя ворога, тож обстріли тривають майже безперервно.

АНТОН СІНЕЛЬНИК ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ПОЛКУ ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Досить небезпечне місце. І наразі краще виїхати. Люди – дехто хоче виїхати, дехто старається якнайдовше затягнути цей процесс. Поліція старається переконати їх покинути дане місце, тому як небезпечно.

Так, у Куп’янськ-Вузловому наразі є постраждалі від обстрілів серед цивільного населення. Поліцейські, які щодня вивозять людей з Куп’янщини, розповідають, ворог незважає ні на що, йому байдуже – мирні будинки, лікарні, школи, транспорт, жінки, діти – жорстоко і безупинно наносить удар за ударом.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Кожна така поїздка для рятівників на межі життя і смерті. Тож і люди мають розуміти, що евакуація наразі, особливо дітей – життєво необхідна.

ГЛІБ ВОЙТОВ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ СПЕЦПІДРОЗДІЛУ “КОРД” ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Б’ють по населеним пунктам дуже часто. Є влучання і постраждалі. Обстановка не розполагає так, щоб дитина знаходилась в цих пунктах.

Працівники поліції говорять, разом з волонтерами постійно проводять профілактичну роботу серед населення, особливо з родинами з дітьми. Вмовляють виїхати до більш безпечних місць. Люди по-різному реагують на прохання поліції евакуюватися. Хтось погоджується, а хтось категорично відмовляється покидати домівку.

За словами поліцейського, обов’язкова евакуація родин з дітьми в примусовий спосіб на території Куп’янського району проводиться з 03 листопада. Всього вже вивезли 65 дітей, але ще близько 90 підлягають евакуації.

ОСТАННІ НОВИНИ