Стало відомо, що з’явиться навесні у деяких дворах Салтівки (відео)

10.11.2023 18:34   -

Коли Харків для тебе настільки став рідним, що ти готовий допомагати його робити ще комфортніше та красивіше. Салтівський район. У одному із завеликих дворів кипить робота з благоустрою. Окрім повсякденного прибирання, тут процес висадки цибулин тюльпанів. Долучилися всі – озеленювачі, підприємці-меценати та маленькі харків’яни.

ІРИНА СЕМЕНЕНКО НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ №8 САЛТІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Незважаючи на осінь, ми щоденно виконуємо прибирання прибудинкових територій від опалого листя засобами малої механізації, вручну з подальшою завантаженням на транспорт. Виконуємо висадку тюльпанів, це наші первоцвіти, з маленькими харків’янами. Вони долучилися до нас під час висадки. Сподіваюсь, що навесні розквітнуть наші тюльпани, буде дуже гарна фото зона. Наш Харків самий квітучий. Саме гарне місто в Україні! 

МИХАЙЛО ХАРКІВ’ЯНИН
Харьков – город людей смелых. Харьков – город активных людей. Я вижу, что у наших коммунальщиков горят глаза, у них открытые улыбки и они стараются. И они в тяжёлое время пытаются сделать всё для нашего города. Поэтому мы их с огромным удовольствием поддерживаем и будем продолжать в дальнейшем. Я думаю, что каждый из нас сейчас может подарить немножко улыбок, немножко радости и это очень важно!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Продовжуємо піклуватися про чистоту та благоустрій міста. Кожного дня близько 1 600 працівників виходять на вулиці міста – прибирають, піклуються про санітарний стан територій. Зараз активно йде прибирання листя. Ми йдемо за графіком і жителі міста можуть побачити, що території чисті і дуже доглянуті. Навіть зараз стосовно благоустрою йдуть роботи – клумби готуються. Будемо сподіватися, що весна у нас прийде и буде теплою. Чекаємо миру і готові далі ще більше і більше  працювати на благо наших мешканців.

ОСТАННІ НОВИНИ