Серйозні руйнації. Як відновлюють постраждалий будинок від «Shahed» у Новобаварському районі (відео)

10.07.2024 18:38   -

Цьому будинку у Новобаварському районі дуже сильно не пощастило. Він був атакований «Shahed» на початку квітня. Тоді в результаті удару дуже сильно постраждав конструктив та покрівля.

КОСТЯНТИН ЛИСКА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХМР
В цей триповерховий будинок у Новобаварському районі було влучання «Shahed». Він прилетів у покрівлю над третім під’їздом. Була зруйнована майже вся покрівля над будинком. Але більш значних руйнацій саме над третім під’їздом було. Також було пошкоджене перекриття між третім та другим поверхом та несучі та огороджувальні стіни у будинку. Також були вибиті майже всі вікна у будинку. Тобто руйнування були досить значні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КОСТЯНТИН ЛИСКА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХМР
Перш за все будівельники приступили до демонтажних робіт тобто вивезли все будівельне сміття. Також демонтували всі аварійні конструкції – це перегородки у квартирах ,були демонтовані аварійні перекриття між другим, третім та третім та техповерхом. Тобто два поверхи у нас було демонтовано майже повністю. На сьогоднішній день ці вже перекриття між другим та третім поверхам вже зроблені і будівельники приступили до відновлення перегородок та несучих конструкцій у будинку. У майбутньому будівельники будуть відновлювати перекриття між третім поверхом та технічним та відновлювати дах у будинку. Також будуть відновлені всі зруйновані вікна в квартирах мешканців цього будинку, в місцях загального користування. Та буде проведена невеличка реставрація та відновлення фасаду – буде заштукатурено та буде виглядати дуже гарно.

ОСТАННІ НОВИНИ