Завершилась дворічна робоча місія Координаторки системи ООН в Україні Деніз Браун

10.07.2024 19:40   -

Залишаючи Харків, вона завітала на зустріч з Харківським міським головою. Ігор Терехов подякував Деніз за співпрацю та всебічну підтримку міста під час війни.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
В самі важкі часи ви завжди з нами. І дуже багато, насправді було зроблено. І я впевнений, що і буде зроблено. І це ставлення до Харкова вражає. Тому, ще раз дуже вдячний вам. Насправді було зроблено дуже багато, і щодо нашої підтримки, і щодо підтримки людей. І відновлення. Та і просто ваше чутливе ставлення, коли ви приїжджали після жахливих подій.

Ігор Терехов зазначив, що завдяки цьому партнерству мешканці міста, в т. ч. ВПО, протягом двох останніх років отримували матеріальну та фінансову допомогу, а в самому місті вдалося відновити чимало пошкоджених будинків, І що Харків розраховує і на подальшу співпрацю.
Деніз Браун в свою чергу зауважила, що протягом двох років ООН вдалось реалізувати багато програм саме в Харкові. І дуже важливо, підкреслила вона, представникам ООН особисто приїжджати на місця влучань, аби люди бачили, що світу не байдуже, що відбувається в Україні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ДЕНІЗ БРАУН КООРДИНАТОРКА СИСТЕМИ ООН В УКРАЇНІ
Моя основна мета тут, це допомагати людям, які зазнали наслідків з приводу війни. І ми вирішили в яких основних пріоритетних напрямках ми будемо працювати. Це допомога людям, які вимушено були переміщені з Вовчанського, Липецького, Куп’янського та інших і проживали тут, в Харкові. Це безпосередньо їм допомога. І моя основна задача була тут, щоб ця робота йшла.

Деніз Браун, підсумовуючи  результати роботи у Харкові, також повідомила, що з обранням нового координатора, рівень допомоги місту зменшувати не планують.

ОСТАННІ НОВИНИ