Що у харківській підземці робили шведи? Стали відомі подробиці (відео)

03.10.2023 20:29   -

Це шведські волонтери, які побували в гостях у учнів харківської “метрошколи”. Їх запросили батьки дітей. Закордонні гості з радістю прийняли запрошення та вирішили на власні очі побачити, як навчаються харківські діти у підземці. Приїхали не з порожніми руками, а доречними подарунками – вогнегасниками та засобами гігієни.

ЛАРИСА МАНЕРКО ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ
Така Батьківська рада існує, я скажу це чесно, саме у Харкові. І нічого подібного у нас в світі немає. На сьогодні ми співпрацюємо з багатьма країнами. Це Швеція, Нідерланди, Америка, Франція, Італія. І саме з Італією ми влітку влаштували нашим діткам українським, харківським літній табір, де вони дуже добре відпочіли. Вони набралися емоцій, посмішок. І зараз ми зустрічаємо в нашій “метрошколі” наших шведських друзів, які стали для нас вже не тільки партнерами, не тільки волонтерами, не тільки благодійною організацією, а стали справжніми друзями. Бо з перших днів війни вони нас дуже класно підтримують. Вони надають допомогу, як на «нулі», як переселенцям, так і пенсіонерам і діткам. І вони були дуже вражені, коли у нас у Харкові була відкрита “метрошкола”. Вони були в такому захваті, вони не розуміли, що це. Ми сьогодні їм показали харківські метрошколи, наших дітей в метрошколі, які посміхаються, які отримують такий шматочок щастя, тому що можуть спілкуватися зі своїми друзями. Насьогодні наша метрошкола забезпечена повністю, але нам не відомо скільки ще буде тривати ця війна, тому наші шведські партнери передали нам вогнегасники, щоб вони були у нас на будь який випадок.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КРІСТІНА ЛЕВІК ПРЕДСТАВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ШВЕЦІЯ)
Я думаю, що це дуже прекрасна ідея. “Метрошкола” – це своєрідний символ стійкості Харкова, це символ прагнення до свободи. Так, це все відрізняється від звичайних шкіл, але ми розуміємо, що це необхідність під час війни. Я дуже пишаюся незламним Харковом та харків’янами. Ця ідея з “метрошколою” дуже крута!

ОСТАННІ НОВИНИ