Состояние Геннадия Кернеса улучшается
Загроза життю Геннадія Кернеса минула. Харківського міського голову сьогодні, 2 травня, відключили від апарату штучної вентиляції легенів. Про це на офіційному сайті міської ради повідомила заступник міського голови з питань соціального захисту та охорони здоров"я населення Світлана Горбунова-Рубан.
Він дихає самостійно. Всі життєві параменти стабільні. Загроза життю минула.
Раніше на сайті було зазначено – стан Харківського міського голови, який проходить в Ізраїлі лікування після поранення, поліпшується. Близькі Геннадія Кернеса дякують ЗМІ і всім харків'янам, які цікавляться і бажають меру здоров'я. Тепер міський голова має пройти лікування й реабілітацію, і, за словами лікарів і родичів, динаміка його стану позитивна. Але медичні подробиці, про які пишуть різні джерела, не завжди відповідають дійсності. Рідні Геннадія Кернеса просять їх не тиражувати.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





