Стало відомо, яке з «КП» найспортивніше. У Харкові підбили підсумки загальноміської спартакіади з масових видів спорту

31.10.2023 19:04   -

«Футзал», «Пляжний волейбол», «Настільний теніс», «Бадмінтон», «Шахи», «Боулінг», «Кіберспорт» та «Більярд». Саме у цих видах спорту змагалися ті, які щодня працюють над тим, щоб місто жило, працювало і рухалося вперед. У Харкові підбили підсумки Спартакіади з масових видів спорту. «Битва департаментів, комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-героя Харкова» зібрала понад 600 учасників.

Боролися, кажуть, сумлінно, бо як і в роботі, так і на змаганнях звикли викладатися на всі 100%. А взагалі це спортивне свято, – хороша можливість проявити себе і перезавантажитись від щоденної праці.

ВОЛОДИМИР РЕПЕТЯ ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ «ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ»
Особливо потрібно це зараз, коли йде повномасштабна війна. І спорт він об’єднує. Спорт він підтримує, він закаляє дух. І всі люди з великим задоволенням прийняли участь у цих заходах. Була чудова атмосфера.

АРТЕМ ВОРОНОВ ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ «КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
Дуже вдячний організаторам цих змагань. Все пройшло дуже гарно, по-спортивному, всі здобули ті емоції, на які заслуговували. Далі буде, мабуть, ще наступний сезон. Ми, мабуть, теж будемо приймати участь.

КОСТЯНТИН АФАНАСЬЄВ ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ «КП «КОМПЛЕКС ІЗ ВИВОЗУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»
Я дуже довго тренувався. Для мене це було не дуже важко виступити та зайняти призове місце. Хоча була дуже гарна опозиція для мене. Я по більярду зайняв 2-ге місце. Це свято. Було яскраво.

В загальному підсумку змагань з 8-ми видів спорту у «Битві департаментів, комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-героя» переміг Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту, срібло забрали водоканалівці, а третє місце посіла команда адміністрації Салтівського району.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВОЛОДИМИР СІРКО ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ «КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Приймало участь дуже багато людей, так як в конкурсі і поза ним. Це впливало на підняття командного духу, бо це сприяло нашим позитивним результатам, які і відобразились на цій таблиці, на якій ми в загальному заліку зайняли 2-ге місце. Ми перемогли у двох видах спорту. В інших перемогти не вдалося, але теж були призові місця.

МИКОЛА КОЗАЧКОВ ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ «АДМІНІСТРАЦІЯ САЛТІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Третє місце – почесне місце. Дуже старалися, було важко. Були дуже потужні конкуренти – департаменти, адміністрації нашого міста. Ну а це дуже добре, бо це надає досвід, це дуже таке свято спорту. Було приємно познайомитись з іншими департаментами, адміністраціями, ми поспілкувались Це дуже добра така подія у нашому місті, я так вважаю.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я розумію, що сьогодні дуже важко. Дуже важко, бо кожного дня приходиться витримувати дуже таке важке навантаження. Але, спорт був у Харкові, дійсно нашою фішкою і це ми будемо продовжувати. Я вдячний всім, хто приймав участь. Я вітаю переможців. Вітаю всіх. І, знаєте, хочу подякувати. Подякувати вам за вашу роботу і подякувати за те, що ви всі, знаєте, спортивні люди і спортивні харків’яни. І це головне. Дякую Вам. Вважаю, що ми будемо продовжувати цю традицію.

ОСТАННІ НОВИНИ