Урок у мобільному класі безпеки перериває повітряна тривога: подальші дії (відео)

31.10.2023 19:14   -

Мобільний клас безпеки подорожує закладами освіти Харкова. Цього разу автомобіль зробив зупинку в Холодногірському районі.

АНАСТАСІЯ КОЛІЩАК ПРОВІДНИЙ ІНСПЕКТОР ВІДДІЛУ З ЗАПОБІГАННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПО ХОЛОДНОГІРСЬКОМУ РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Сьогодні на базі тринадцятого ліцею було проведено вже друге виїздне заняття, під час якого було озвучено тему пожежної безпека вдома. Оскільки ми вважаємо, це дуже актуальна тема наразі, тому що онлайн навчання продовдужться і дітки знаходяться вдома, і дуже багато небезпеки їх чатує. Заняття пройшло дуже активно, жваво , оскільки дітки дуже сумують за оцим живим спілкуванням, вони дуже активні.

Лекції проводять різні фахівці – сапери, поліцейські, пожежники, психологи. Сьогодні учні поспілкувалися з представниками ДСНС та ювенальної поліції.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Мультимедійний екран, стенди, демонстраційний матеріал, інтерактивні ігри і безпосередній комунікаційний контакт з учнями – все це в комплексі сприяє засвоєнню отриманої інформації.

ЄЛИЗАВЕТА
Нам розповідали, що не треба ходити на красне світло, когда переходить дорогу. А также нам розповідали, чому не треба піджигати вогонь у лісі, дома, чому. І также нам розповідали , що нам треба робити, якщо наша одежа почала палитися, і де треба їхати, якщо ти на якось транспорті.

Головна мета проекту, говорять фахівці, підвищення культури безпеки. Діти отримують в ігровій формі навички поводження в екстрених ситуаціях. Раптом урок перервала сирена повітряної тривоги. Тож правила, про які щойно говорили, довелось застосовувати на практиці. І це було не тренування і не навчання.  Загроза ракетних ударів – це реалії сьогодення. Учні разом з викладачами, організовано, швиденько, як того і вимагає інструктаж, перейшли до укриття. І заняття з психологом проекту школярі продовжили вже у підвальному сховищі.

ІЛЛЯ
Це кулька-антистрес. Коли її м’якаю, стає на душі весело. Це дуже приємно. Рекомендую і собі зробити. Робиться з кульки. Щось треба насипати. Допустимі пшоно. Дуже круто! Усім рекомендую.

Весела антистресова руханка теж стала в нагоді. Діти з цікавістю підхопили рухи. Найголовніша мета таких занять, говорить психолог, це знизити рівень стресу, який щодня отримують діти.

ЄЛИЗАВЕТА КАЗАКОВА ПСИХОЛОГ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вони отримують їх з повсякденного життя, з кожного разу, коли вмикається тривога, коли потрібно спуститись в укриття і саме для того ми робимо оці всі вправи. Тобто через тіло ми показуємо практичні навички у нашому класі безпеки як це робиться, через кульки. Ми націлені на те, щоб зробити для дітей більш таку практичну діяльність, щоб вони могли вийти з класу безпеки і розуміти , як вони можуть це використовувати.

Фахівці, які проводять ці уроки, говорять, бачать, як дітям цікаво. Зауважують також, що при складанні плану уроків враховується вік дітей. І що важливо, заняття в мобільному класі безпеки – це скоріш інтерактивна гра з учнями на важливі теми, ніж сухе викладання правил. Тож діти чекають таких зустрічей.

ОСТАННІ НОВИНИ