«Треба вимикати емоції та виходити з холодною головою». У Харкові зійшлися юні дзюдоїсти

02.10.2023 12:12   -

Вони доволі юні, проте вже на своєму прикладі знають, як це не легко вибороти перемогу. У Харкові до Дня захисників та захисниць пройшли змагання з дзюдо серед хлопців та дівчат. Показати свою майстерність у поєдинках зібралися понад 200 юних учасників з Харкова, Полтави, Сум та Дніпра. Пів дня на рингу тривали запеклі змагання.

МАРИНА УЧАСНИЦЯ ЗМАГАНЬ
Вибороти перемогу складно буває, буває не складно, буває боляче. Але я справляюся, у мене все виходить. Тендітною бути теж виходить, встигаю усе робити! 

НІКОЛЬ УЧАСНИЦЯ ЗМАГАНЬ
Треба вимикати емоції і виходити з холодною головою і все буде. Років десь п’ять чи чотири. Це травми, це складно, але якщо тренуватися та хотіти, то все вийде!

ВЛАДИСЛАВ УЧАСНИК ЗМАГАНЬ
Я не можу без цього жити. Я займаюсь дзюдо вже 8 років, воно мене так затягнуло, що я без нього ні дня не можу прожити. На вихідних я ледь-ледь «виживаю» без дзюдо. Не можу знайти чим займатися, тому я завжди в залі і завжди займаюсь дзюдо. Це моє хобі.

ІГОР УЧАСНИК ЗМАГАНЬ
Я займаюсь дзюдо вже 4 рік та всім раджу займатися дзюдо, це дуже гарний вид спорту! Взагалі треба займатися спортом тому, що будуть якісь навички у бійці і сила, ось і все.  Якщо сильний противник, все одно треба налаштовуватися на достойний бій. І навіть якщо ти програв, то все одно показати, що ти сильний і дати бій, щоб навіть якщо ти програв, то тобі аплодували. 

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ`Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Харків завжди був і залишається спортивним містом. Харківські спортсмени завжди показують високий рівень майстерності. Харків завжди найкращий!

ОСТАННІ НОВИНИ