Тримають кермо та відновлюють дороги. У Харкові нагородили найкращих (відео)

26.10.2023 20:29   -

На плечах цієї сфери тримається майже все життя міста. Аби все працювало, як годинник для цього щоденно на роботу виходить численна армія професіоналів. Все це про транспортне та дорожнє господарство Харкова. Людей, які перевозять харків’ян у громадському транспорті, керують спецтехнікою та ремонтують дороги. Напередодні професійного свята Дня автомобіліста та дорожника у Харкові нагородили найкращих.

ГЕННАДІЙ ТОНКОШКУР АСФАЛЬТОБЕТОННИК КП «ШЛЯХРЕМБУД»
В цій сфері я вже більше 20 років. Дуже приємно дивитися на свою роботу, коли все виходить так як слід. І коли харків’яни йдуть по рівних тротуарах, автомобілі їдуть по гладких дорогах і це все додає наснаги ще більше робити для Харкова та харків’ян. Перш за все миру хотілось би побажати, наснаги, здоров’я і всього самого найкращого.  

АНДРІЙ РІШКО МЕХАНІК КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Робота важка, але ми працюємо. Виконуємо всі завдання, намагаємося якомога краще все це робити. Ну і приємно, що наша робота відзначається міською владою, ми за це вдячні. І будемо намагатися робити ще краще нашу роботу. По-перше, мирного неба – це саме найголовніше, а також рівних доріг і всього найкращого!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СЕРГІЙ КРИВОКОЛІСЬКО ВОДІЙ ШВИДКОЇ ЦЕНТРУ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ
Вже я працюю 8-ий рік, до цього працював в поліції. Зараз вже 8-ий рік водієм швидкої допомоги. Складна наша професія в тому, що потрібно сконцентруватись на уважності і на дорозі, щоб безпечно довести хворого до лікарні. І вчасно приїхати до дому чи до місця пригоди. Шановні водії, вітаю усіх зі святом, безпечної дороги! Хотілось би звернутися до водіїв і всіх учасників дорожнього руху, якщо бачите автомобіль екстреної служби – пропускайте, комусь потрібна допомога!   

АРТЕМ ГОЛОВКО КОМАНДИР РЕМОНТНОГО ВЗВОДУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТЕХНІКИ РЕМОНТНОЇ РОТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Не тільки від мене, але і від моїх фахівців, які займаються автомобільним ремонтом, ремонтом броньованої техніки. Робимо все, що від нас залежить, запчастини – все є. Стараємося скоріше все зробити. Ті, хто тримають кермо, ті, хто допомагає в ремонті, хлопці розуміють що і як робити, теж їм дякуємо. Ну і всіх водіїв та хто займається авторемонтом – з Днем автомобіліста! Ні жезла, ні цвяха! 

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Перш за все дуже вдячний вам за те, що ви робите. За те, що незважаючи на всі жахи війни у нас курсує громадський транспорт. За те, що незважаючи на всі жахи війни дороги в такому, робочому стані. Так, хотілось набагато краще, але є півні можливості і ми повинні це оцінювати, об’єктивно оцінювати. Але, я пишаюсь тим, що ви робите. Я пишаюсь нашими водіями – трамваїв, тролейбусів, КВБО, військовими водіями. Бо всі ми разом – харків’яни. Бо всі ми сьогодні витримуємо всі ці негаразди, які є і намагаємось зробити нашим харків’янам, створити нормальні умови для життя. Дуже вдячний вам за ваш труд, пишаюсь вами. Зі святом вас усіх! 

ОСТАННІ НОВИНИ