Центр Харкова, куди «прилетіло» тиждень тому: як він нині виглядає (відео)

13.10.2023 20:37   -

Чимала кількість закритих вікон та зарита на перехресті яма, що з’явилася, коли, власне, і «прилетів» сюди 6 жовтня ворожий Іскандер. А так виглядає зараз затишний мікрорайон у центрі Харкова. Комунальним службам довелося добряче попрацювати, аби все привести до ладу. Прибрати, «зашити» та відновити все, що було пошкоджено. З ранку п’ятниці тут було відкрито рух транспорту.

ЄВГЕН ПОПОВИЧ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ З ПИТАНЬ ЖКГ
В ході ліквідації ворожої атаки, спеціалістами профільних підприємств було виконано значний обсяг робіт. На першому етапі спеціалісти КП «Харківводоканал» виконували роботи з заміни пошкоджених ділянок на мережах водопостачання та хозфекальної каналізації. Також було замінено 2 пошкоджені електроопори та змонтовано 150 метрів повітряних електромереж. Спеціалісти КП «Комплекс водовідведення та зливової каналізації» провели монтаж магістрального трубопроводу діаметром 1 000 мм та виконали зворотню засипку. Насьогодні залишається зробити роботи із асфальтування ділянки, на якій проводилися роботи.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На сьогоднішній день силами КП «ХРБП» було «встановлено» майже 1 000 вікон, що були зруйновані в наслідок вибухової хвилі. Також силами КП було відновлено аварійним відновленням 15 покрівель. 3 покрівлі знаходиться  у роботі та 2 покрівлі будемо виконувати поточним ремонтом. Один будинок отримав дуже сильні ушкодження в наслідок вибухової хвилі. В ньому «розійшлися» стіни та була пошкоджена покрівля. Силами КП буде проведено капітальний ремонт даної будівлі. Будемо «стягувати» стіни та виконувати ремонт покрівлі.

ОСТАННІ НОВИНИ