Зберегли виробництво для міста, для людей. Харківському дріжджовому заводу – 101 рік

13.10.2023 19:38   -

Харківський дріжджовий завод відзначає 101-й день народження та професійне свято. Підприємство розвивається в ногу з часом, є відкритим для нових ідей і продовжує дбайливо зберігати сімейні традиції в хлібопеченні, і головне, вистояло в найтяжчі часи для Харкова, зазначив її співвласник, звертаючись до колективу підприємства.

ОЛЕКСАНДР БАНДУРКА ГЕНДИРЕКТОР ТОВ “КОМПАНІЯ БАЛЕКС»
Ми досягли дуже багато. Особливо в останні два роки. Те, що ми зберегли це виробництво для людей, для міста, для суспільства – це великий такий подвиг праці. І я за цей подвиг вам вклоняюся і щиро, від серця, дякую.

Харчова промисловість є фундаментом економіки всієї країни, говорять представники галузі.

ГАННА СОКИРКА ДИРЕКТОР ІЗ ВИРОБНИЦТВА ТОВ «КОМПАНІЯ БАЛЕКС»
Мы даём тот продукт, который востребован каждый день. Одно из наших направлений, это дрожжи, без которых не может быть выпечен хлеб. Второе направление – это кондитерское направление. Это наполнители, которые сделают вашу жизнь более вкусной и сладкой.

Працівники підприємства говорять, компанія стала дня кожного родиною, зі своїми добрими традиціями, можливостями та перспективами.
Вітаючи представників харчової промисловості, Ігор Терехов підкреслив вагому роль харківських підприємств у справі забезпечення містян їжою на початку вторгнення окупантів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я пам’ятаю ті часи, перші дні війни, коли потрібно було нагодувати місто, але все було зачинено, і я пам’ятаю, коли я послав автівки перевозити муку на Покровку, а їх розстріляли. Я пам’ятаю, що у нас працювало дуже мало підприємств – потрібно було випікати хліб, і дріжджі були, завдяки вам, привозили муку, випікали хліб, і годували людей. І пам’ятаєте, тоді у нас в метрополітені укривалося близько 160 тисяч мешканців. Всіх потрібно було нагодувати, потрібно було евакуйовувати. І я дуже вдячний вам за тоді підтримку. І хочу сказати, що сьогодні ви дуже підтримуєте містян. І не тільки ЗСУ, але і містян, бо ви безкоштовно сьогодні даєте свою продукцію і ми годуємо людей, теж безкоштовно, годуємо людей.

За самовіддану працю і високі трудові досягнення низку працівників підприємства відзначили Подяками і Грамотами.

ОСТАННІ НОВИНИ