У Харкові випускний вечір відсвяткували школярі Салтівського району (відео)

24.06.2024 17:11   -

Харківські школярі. Діти, на чию долю випало найстрашніше випробування – війна. Навчання під супроводом повітряних тривог, під обстрілами. Але вони все витримали. І сьогодні – усміхнені, щасливі – святкують свій випускний вечір.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я хочу привітати наших випускників зі святом. І щирі слова подяки вчителям, вчителям, які, не зважаючи на жахи війни, дали нашим дітям знання. Щира подяка вам!. Я хочу подякувати батькам наших випускників. У вас чудові діти – незламні. І вони справжні харків’яни. Ну, і , дорогі наші випускники! Сьогодні у вас перший крок у доросле життя. Я дуже хочу, щоб ваше життя було щасливим. Я дуже хочу, щоб ви жили під мирним небом. Щоб не було бомб, обстрілів. І я впевнений, що так воно і буде. Ми виборемо нашу перемогу. І разом будемо відбудовувати наше славетне місто , місто-герой Харків.

За успіхи у навчанні із 1532 випускників Салтівського району медалями нагороджено 145 учнів. 120 учнів отримали золоті медалі,  25 – срібні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Всі одинадцятикласники також отримали пам’ятні відзнаки «Випуск міста-героя Харкова 2024».

А далі присутніх чекав сюрприз. Випускники Салтівського району презентували меру власноруч виготовлений оригінальний подарунок – мапу Харкова, на якій розташовані всі райони міста

Шановний Ігоре Олександровичу! Ми харків’яни. Ми ваша майбутня команда, опора та надія. Ми зрозуміли, чому Харків скрізь роки є незалежним та незламним. Ми винайшли справжню формулу непереможності духу харків’ян.

Перед кожним з випускників відкриваються безмежні горизонти можливостей і перспектив. І війна, кажуть юні та амбітні, не завадить їм досягти поставлених цілей. А мрії і майбутнє цих хлопців та дівчат, звісно ж, кажуть вони, пов’язані з Харковом.

НІКА ПІКАЛО ВИПУСКНИЦЯ-2024
Я мрію стати лікарем.  Я дуже мріяла про цю професію, ще мабуть, з років 10. Але війна допомогла мені визначитися, що я хочу присвятити своє життя саме цій професії. Остаточно визначилася. І обрала для себе напрямок. І планую вступати до нашого харківського вузу. Каразіна. І, думаю, в мене це вийде.

ВОЛОДИМИР ДЗЮБІН ВИПУСКНИК-2024
Як я і до війни мріяв стати успішною, щасливою людиною, розвиватися в різних галузях мистецтва, моєї роботи. Я мрію стати програмістом. І як до війни я хотів втілити всі ці свої плани, так і зараз я бажаю, щоб війна закінчилася. І якомога більше людей повернулися до нашої найкращої країни, ми робили її кращою, відбудовували і все у нас було добре.

ОСТАННІ НОВИНИ