У тхеквондистів – новий турнір, дзюдо давали у Лондоні, шорт-трек – у Польщі, у футболі – 0:0

01.04.2025 18:56   -

Спортивною столицею гуде український Харків. Живий, трудовий, залізобетонний. Харківський фаховий коледж спорту у лютому успішно провів прем’єрні фірмові змагання з вільної боротьби, на фініші першого весняного місяця організував ще один іменний захід – Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ на призи ХФКС та Академії олімпійського тхеквондо «Імператор». Одноденні баталії викликали підвищений інтерес. У них брали участь понад двісті спортсменів із Дніпропетровської, Сумської та Харківської областей. За призи від Харківського фахового коледжу спорту та Академії олімпійського тхеквондо «Імператор» юнаки та дівчата боролися у чотирьох вікових категоріях – до семи, дев’яти, одинадцяти та чотирнадцяти років. Всі учасники переслідували власні цілі, але отримуючи задоволення від процесу, вони прагнули головного результату – перемогти.

На чемпіонаті України серед кадетів харків’яни вибороли чотири золоті та вісім бронзових нагород. На домашньому турнірі вони також показали себе з найкращого боку. Вихованці міських та обласних спортивних шкіл і клубів забрали більшу частину медального фонду. Втім, нічого нового не сталося. Харківські тхеквондисти вкотре підтвердили свій високий рівень. Зробити це було дуже непросто і, до речі, не всім фаворитам вдалося виправдати очікування. Переможець кадетського чемпіонату України, дніпровець Прохор Набока, вигравши два бої, лідирував і у фіналі, але потім завдав удару з порушенням правил. Суперник через травму не зміг продовжити поєдинок та удостоївся «золота». Набока, який готується до травневого чемпіонату світу, отримав срібну медаль. Нагороди знайшли своїх власників, але час нових традицій триває. На черзі турнір з водного поло на призи Харківського фахового коледжу спорту.

Дзюдо також усі віки покірні. Денис Стеценко став переможцем британського етапу Європейської серії серед ветеранів, який відбувся у Лондоні. Харківський спортсмен був першим у вазі до 90 кг у віковій категорії: «40- 44 роки». Всього українські дзюдоїсти взяли на лондонських татамі три золоті медалі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Українські шорт-трекісти розіграли нагороди головного національного турніру – чемпіонату країни у польському Білостоку. Лід скрізь однаковий для всіх. Хто краще розгадає його секрет, той і швидший. Харків’яни здобули майже три десятки медалей всіх достоїнств. Ростислав Леонтенко, Данило Бергін і Данило ФедорЕнко «озолотилися» у чоловічій естафеті. На дистанціях 1000 та 1500 м Леонтенко та Бергін були другими, Нікіта Неміро став бронзовим призером у фіналі на 500 м. У жіночому спринті Світлана Репецька та Мирослава Селюкова забрали «срібло» та «бронзу» відповідно, друге місце Репецька посіла й на дистанції вдвічі довшій. Ще 2 срібні та 2 бронзові нагороди харків’янам принесли чоловіча та змішана естафети. Сильні юніори у нас також є. Володимир Мельник став дворазовим чемпіоном на дистанціях 500 і 1000 м, Максим Спориш виграв «півторашку». 3 срібні та 3 бронзові медалі здобули Діана Демочко, Вероніка Кремер та Дар’я Маньковська. У молодшій віковій категорії відзначилися Кірілл Коваленко, який оформив переможний хет-трик, та Артем Моісеєнко, який тричі фінішував другим. Катерина Моїсеєва та Софія Теліцина заробили «золото» у дівочій естафеті на 3000 м.

У третьому турі другого етапу чемпіонату України з футболу у жіночій Вищій лізі «Металіст 1925» приймав одноосібного лідера таблиці – «Ворсклу». Як і у жовтневому матчі харківська та полтавська команди переможця не визначили. Обійшлося і без забитих м’ячів. Ничия – 0:0. При своїх команди залишилися і у турнірній «табели про ранги». «Ворскла», набравши 35 очок, посідає перше місце, «Металіст 1925» – третє. Від чинного чемпіона підопічні Володимира Пятенка відстають на 5 очок, від «Колоса», який розташовується на другій позиції – на 3 бали. У четвертому турі харків’янки зіграють з «Колосом» у Ковалівці. Це буде 13 квітня.

ОСТАННІ НОВИНИ