В Харкові випав перший сніг. Як з ночі прибирали дороги (відео)

20.11.2023 18:39   -

Зима прийшла до Харкова. В ніч з неділі на понеділок місто перетворилося на казкове. Бо Харків притрусив перший, у цьому сезоні, сніг. Зважаючи на прогнози синоптиків, починаючи з ночі, комунальні служби стали до роботи. Мовляв, щоб початок тижня харків’яни розпочинали без казусів на дорогах і з добрим настроєм.

РОМАН РЕДЬКО ВИКОНРОБ ДІЛЯНКИ «МАГІСТРАЛЬ» КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Як тільки сніг пішов ми поїхали працювати. Проводилась очистка спочатку аварійно-небезпечних ділянок. Це спуски, підйоми, аварійно-небезпечні перехрестя та мости. В ніч у нас поїхало 95 одиниць техніки. Вночі ми очищали центральні магістралі і проводилась посипка. За ніч висипано було 657  тон солі та 345 кубометрів піщано-сольової суміші. Ми попередили, щоб не було слизьких ділянок, і щоб не було накату від снігу. Нічна зміна заїхала і вдень виїхали 43 одиниці техніки – прибиральної та посипочної техніки. Вийшло на лінію 171 дорожніх робітників, які проводять очистку пішохідних переходів, карманів і зупиночних павільйонів.

Те, що харків’яни понеділок зустріли в казці, але з чистими дорогами – не якесь там диво чи збіг обставин, кажуть у муніципалітеті, а харківська методика.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ДМИТРО ЛИПОВИЙ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Вона не є такою складною, але ми вивчали попередній досвід, де ми проаналізували усі ті відокремлені ситуації, бо кожен раз вона якась окрема. І через температуру, яка є, і кількості опадів, що випадають і сьогодні ви побачили цей результат.

Перше випробування складене. Тому міські служби готуються до наступних викликів, які може приготувати погода. Так спецтехніка перейшла до роботи в режимі зимового періоду. Поповнення запасів солі ще в процесі.

ДМИТРО ЛИПОВИЙ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Щодо техніки, ми з літа почали готувати її. І дуже багато було проведено робіт і з капітального ремонту, і з поточного ремонту щодо техніки. Тому, що її не хватає. Вона на сьогоднішній день дуже багато, яка вже за строком давності вже вийшла з тих періодів експлуатації, які б нам хотілося. Тому ми дуже велику ставку робимо на підготовку техніки і це найголовніше. Те, що стосується посипкових матеріалів, то в нас є залишки з прошлих періодів. Те що стосується ПСС, то ми в повному обсязі готові до проведення всіх робіт, а те, що стосується солі, то зараз у нас якраз йде процедура закупівлі. На цей період ми готові повністю до цих негараздів, які можуть бути у нас з погодою.

ОСТАННІ НОВИНИ