Відкритий обласний турнір з бойового JU-JUTSU у Харкові вперше пройшов під відкритим небом
Пандемія внесла корективи і в проведення масових спортивних заходів. Так традиційний відкритий обласний турнір з бойового JU-JUTSU вперше пройшов не на рингу спортивної зали, а під відкритим небом. І таке нововедення сподобалось учасникам.
Гліб Позняков учасник турніру з Запоріжжя
Тем, что там свежий воздух и можно хорошо дышать. А в помещении, ну, там окна открывают, но не такой свежий.
Турнір з Джиу-Джитсу цьогоріч зібрав у Першій столиці юних спортсменів з Запоріжжя, Сум, Дніпра та Харкова, який представляли декілька клубів бойового мистецтва. Хлопці не один рік займаються спортом і навіть найменші знають, які складові характеру треба розвивати в собі, щоб без страху виходити на ринг.
Олександр Зерін учасник турніру з Харкова
Самое главное – храбрость, участие и победа. Как мы боролись в последнем бою – мне тяжело было, но я выиграл, я пообещал!
Багато глядачів з цікавістю спостерігали за перебігом змагань. Серед вболівальників були і звичайні відвідувачі парку, які вперше, завдяки тому, що дійство відбувалось просто неба, потрапили на такий спортивний захід. Що ж таке Джиу-джитсу і чим ця боротьба відрізняється від інших бойових мистецтв, пояснили професійні спортсмени, організатори змагань.
Олександр Надеін керівник обласного осередку федерації combat JU-JUTSU у Харківській області
Боевое Джиу-Джицу состоит из двух разделов: первый – это спортивная борьба, второй – это боевой раздел, где разрешены удары ногами, руками, коленями, удушающие приёмы. Это аналог единоборств, только в кимоно. В этих соревнованиях участвуют ребята, которые имею очень высокую спортивную подготовку.
Звісно ж, що дитячий турнір проходив за нормативами спортивної боротьби, і всі больові прийоми тут заборонені, зазначає тренер. Вікова категорія учасників стартує від 5 років. Найстаршим спортсменам 17 років. Загалом участь у змаганнях взяли 104 бійця. І саме до Харкова спортсмени з`їхались не випадково. Адже Харків є осередком багатьох заходів обласного, національного і міжнародного рівня, а у Новобаварському районі змагання з Джиу-Джитсу проходять щороку, розповідає голова адміністрації.
Тетяна Цибульник голова адміністрації Новобаварського району
Спорт – это здоровье, это подрастающее поколение. У нас ремонтируются спортивные залы в школах, реконструируются стадионы, у нас открываются детские спортивные площадки. Харьков – лучший, Харьков – успешный, и подтверждение тому, мы сегодня видим в Новобаварском парке.
Обласний турнір з бойового Джиу-Джицу пройшов при підтримці Харківського міського голови, адміністрації Новобаварського району та низки харківських спортивних клубів. У кожній віковій категорії були визначені переможці, які отримали пам`ятні кубки, медалі та грамоти.
Юрій Медведєв депутат Харківської міської ради
В Харькове мэр уделяет огромное внимание развитию физкультуры и спорта. Подтверждение тому – десятки стадионов, сотни спортивных залов, бассейны в детских садах. Это целый комплекс мероприятий, которые проводятся у нас для того, что бы наши дети росли сильные, здоровые, мужественные.