Харківські медики “швидкої” реанімували жінку

15 травня у Харкові бригада екстреної медичної допомоги повернула до життя 60-річну жінку. Про це повідомляє Інфосіті.
Екстрений виклик на номер “103” надійшов о 05:19.
На виклик виїжджала бригада ЕМД №103. Завдяки чітким та професійним діям медиків, злагодженій роботі команди й швидкому прийняттю рішень пацієнтку вдалося повернути до життя.
Успішну реанімацію провела бригада ЕМД №103 у складі:
- лікар Юлія Мірошніченко
- парамедик Едуард Караговський
- ЕМТ Вадим Манзар
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





