Комунальники продовжують вивозити сміття з вулиць Харкова (фото)

19.10.2023 16:17   -
З вулиць Харкова комунальники продовжують вивозити сміття

За останні три місяці КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло близько 9 тис. кубометрів сміття з Салтівського та Київського районів. Про це повідомляє Інфосіті.

Як повідомили на підприємстві, незважаючи на інтенсивні обстріли, вивезення побутових відходів з проспектів Тракторобудівників та Ювілейного, вулиць Дружби Народів, Героїв Праці та Гвардійців-Широнінців було відновлене в березні 2022 року.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Днями на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Руслана Кашена та вантажника Геннадія Резчікова. Вони переважно обслуговують Північну Салтівку та добре знають особливості своїх маршрутів.

«Житловий масив щільно забудований багатоповерхівками, у дворах яких досить вузькі дороги з великою кількістю неправильно припаркованих автомобілів городян. Це ускладнює проїзд великогабаритного спецтранспорту, особливо на поворотах доріг, наприклад, на вулицях Гвардійців-Широнінців, 65, Героїв Праці (ділянка між будинками 52-58) та на вулиці Валентинівській», – повідомили на підприємстві.

ОСТАННІ НОВИНИ