На Харківщині знешкодили понад 1400 ворожих боєприпасів

За минулий тиждень, з 1 до 7 лютого, у Харківській області сапери розмінували 139 гектарів території. Про це повідомляє Інфосіті.
Сапери обстежили майже 90 гектарів сільгоспугідь, понад 16 кілометрів ліній електропередач, 11,5 кілометра ділянок автодоріг, майже 3 кілометри газопроводів, а також перевірили 7 об’єктів. До електромережі підключили 223 абонента. Також за тиждень було знешкоджено 1441 вибухонебезпечний предмет.
Вчора, 7 лютого, вибухотехніки розмінували 16 гектарів території, понад 5 гектарів сільськогосподарських угідь, 1 об’єкт, 3 кілометри ліній електропередач та 1 кілометр газопроводів. Окрім того, знищили 190 вибухонебезпечних предметів.
ЖителямХарківщини нагадують, що при виявленні підозрілого предмета необхідно зупинитися, за можливості позначити місце знахідки. Треба відійти тим самим шляхом, яким рухалися, на безпечну відстань і негайно викликати рятувальників (101), Нацполіцію (102).
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 24 червня
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





