Пройти зиму Харківщині допоможуть модульні котельні

28.09.2023 12:20   -
Пройти зиму Харківщині допоможуть модульні котельні

За даними ХОВА, наразі Харківщина готова до нового опалювального сезону на 95-97%. Знайшли вихід і на деокупованих територіях, де тепло надаватимуть модульні котельні. Про це повідомляє Інфосіті.

Зокрема, в Ізюмі центральна котельня, яка опалювала 70% міста, зруйнована й не підлягає відновленню. Замість неї тут встановлять 10 пересувних котельних установок, потужністю 1 МВт кожна.

Наразі 8 модульних котелень вже доставлено до Ізюма, ще 2 спрямують найближчим часом. До 10 котелень заплановано підключити 33 будинки, що забезпечить теплом 1 300 квартир – це 4 289 мешканців Ізюма.

«Такі нестандартні рішення будемо застосовувати не лише в Ізюмі, щоб по-максимуму підготувати житловий фонд області до нового опалювального сезону», – сказав Олег Синєгубов.

Модульні котельні встановлюватимуть і в інших населених пунктах Харківської області.

Довідково. Модульні котельні можуть бути встановлені в короткі терміни та дозволяють опалювати як великі міські райони, так і віддалені сільські райони, забезпечуючи комфорт та безпеку для всіх мешканців. Крім того, вони можуть працювати на різних джерелах палива, що робить їх більш універсальними та екологічно чистими.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Пункти Незламності», тариф на тепло – що очікує харків’ян цієї зими

ОСТАННІ НОВИНИ