Слобожанські гвардійці ударними дронами знищили бліндаж противника

В бліндажі знаходився «Утес» – радянський 12,7-мм великокаліберний кулемет, з якого противник обстрілював позиції українських захисників. Про це повідомляє Інфосіті.
Бліндаж ворога на Харківському напрямку виявив розрахунок аеророзвідки 5-ї Слобожанської бригади НГУ.
Координати цілі відразу були передані розрахункам ударних fpv-дронів Слобожанських гвардійців та було прийняте рішення щодо завдання вогневого удару по позиції загарбників.
Бійницю, в якій знаходився кулемет, уразив бойовий розрахунок “Strix” за допомогою двох fpv -дронів. Першим дроном гвардійці знищили та розкрили сітку перед бійницею. Другим дроном знищили великокаліберний кулемет НСВТ 12.7.
Дивіться, як це було, за посиланням.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Увага! Розшукується неповнолітній Артем Тузка
- Слобожанські «Скіфи» отримали пожежний автомобіль та швидку від Тайваню
- Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту
- Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
- Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





