ППО для Харкова – є надія, що скоро буде: пояснення (відео)

15.06.2024 19:15   -

Уряд Німеччини розробляє план заходів щодо підтримки України засобами протиповітряної оборони різного формату, зазначив голова комітету оборони Бундестагу Німеччини пан Маркус Фабер під час робочої зустрічі з харківським міським головою Ігорем Тереховим. Маркус Фабер підкреслив, що приїхав до Харкова, щоб на місці обговорити і визначитись з потребами в такому устаткуванні, бо допомогти хочуть саме Харкову.

МАРКУС ФАБЕР ГОЛОВА КОМІТЕТУ ОБОРОНИ БУНДЕСТАГУ
Наша основна мета це розібратися, як німецький уряд може продовжувати підтримувати міста в Україні, і особливо Харків, і з приводу військової допомоги, і з приводу гуманітарної допомоги. У Німеччині зараз Харкову приділяється особлива увага. Місто знають, як потужне місто, науковий, культурний, студенський осередок. І це в минулому. Ми сподіваємось, це так і буде в майбутньому. І чим ми можемо вам допомогти, щоб покращити ситуацію в місті і зробити якийсь прогрес?

Відповідаючи на це питання Ігор Терехов, акцентував, що головне завдання сьогодні – закрити небо. Харків розташований дуже близько до російського кордону, пояснює мер, тож війська рф обстрілюють місто практично всіма видами зброї. Це і КАБи, і С-300, С-400, і шахеди, б’ють і іскандерами. Захистити Харків здатне лише найсучасніше протиповітряне устаткування.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Тому, перш за все, як я вже казав, це сучасніше ППО. Поки немає такого обладнання, поки ми не можемо унеможливити обстріли Харкова, люди відчувають себе дуже схвильовано.

Також міська влада активно працює над тим, щоб місто мало свою власну генерацію, якої цієї весни ворог позбавив місто. Відновити розбиті ТЕЦ в умовах сьогодення неможливо, зауважив Ігор Терехов. Саме тому для Харкова найоптимальніше рішення – це децентралізація теплопостачання, електропостачання та водопостачання. Тож обговорюючи потреби міста, Ігор Терехов вкотре наголосив, що нагальні питання для Харкова – це безпека і генерація енергетики.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Сьогодні для нас два таких основних завдання. Перше, це ППО, звісно, ж і друге, це підготовка до опалювального сезону. Тому, звісно, ми потребуємо допомоги. І я мав дуже багато перемовин під час конференції. Є певні кроки. Побачимо. Потрібні малі когенераційні установки, малі газові установки для виробництва газопостачання і це, над цим ми працювали під час конференції також.

Переймається місто і за відновлення стабільної роботи місцевого бізнесу і про майбутній економічний розвиток. Розповів Ігор Терехов і про розробку генплану разом з фундацією лорда Нормана Фостера, і про інші стратегічні далекоглядні плани.

ОСТАННІ НОВИНИ