У Харкові Волонтерська Картка харків’янина почала діяти

15.06.2024 19:34   -

Війна поставила нові виклики перед українцями. Волонтерський рух – гордість Харкова. Тож розробники проекту “Карта харків’янина” створили спеціальну картку – волонтерську. Вона відкриє більше можливостей тим, хто продовжує свою волонтерську діяльність попри обстріли.

Проєкт волонтерська Картка харків’янина був ініційований в березні цього року. І наразі вже більше 35-ти волонтеоських організацій отримали картку, розповідає менеджер проекту.

АНАСТАСІЯ СОЛОГУБ МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ “КАРТКА ХАРКІВ’ЯНИНА”
І ще ми кожного тижня отримуємо заявки, обробляємо їх, від волонтеоських організацій. Друкуємо картки, і вже понад 500 карток видано нашим волонтерам.

Унікальна система лояльності пропонує ще більше пропозицій від соціально відповідального бізнесу міста, зауважує менеджер проекту картка харків’янина. Бо люди, які віддають свій час і зусилля на безоплатну допомогу, говорить вона, заслуговують на визнання та підтримку.

Марина, як волонтер, разом з однодумцями допомагає тим, хто постраждав від російської агресії. Сьогодні вона завітала до квест-кімнати, говорить, щоб перезагрузитися.

МАРИНА КОЛІКОВА ВОЛОНТЕР БО “БФ “СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ ХАРКОВА”
Ми роздаємо гуманітарну допомогу людям з деокупованих територій, ми займаємось допомогою переселенцям з Вовчанська. Крім того, ми допомагаємо багатьом медзакладам. Я вважаю, що Картка волонтера – це дуже хороша ідея. На мою думку, це дасть змогу нам, волонтерам, почуватися ще більш потрібним. Дуже важко буває і хочеться відволіктися. Наприклад, сходити в квест кімнату з друзями.

Квест-кімнати “The key” вже чотири роки є партнером проекту “Картка харків’янина”, і з радістю, говорять, запропонували особливі бонуси і для волонтерської картки.

АЛІНА ГАНТУР АДМІНІСТРАТОР МЕРЕЖІ КВЕСТ-КІМНАТ “THE KEY”
Бо самі з Харкова і розуміємо, як багато волонтери роблять для харків’ян. Це важливо, бо волонтери безкоштовно допомагають іншим. І вони заслуговують на підтримку з місцевого бізнесу. У квест кімнаті “The key” знижка для волонтерської картки харків’янина 50%.

А це вже одна з міських заправок. Мережа “БРСМ-НАФТА” теж є партнером волонтерської Картки Харків’янина, тож наразі знижкою мав змогу розрахуватися військовий волонтер.

АНДРІЙ ЛИТВИНЕНКО ВОЛОНТЕР ГО “ХАРКОВУ МИР”
Ми допомагаємо нашим хлопцям, дівчатам на фронті. І розповсюджена думка, що волонтерам платять, але волонтери самі заправляють паливо собі, в буси, джипи. Їдуть на фронт. Волонтери самі купують аптеку, продукти для наших хлопців, дівчат. Тому волонтерська картка дає нам знижку, важливість більше допомагати.

СЕРГІЙ РЕКУН РЕГІОНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МЕРЕЖІ АЗК “БРСМ-НАФТА”
З багатьох об’єктивних причин. По-перше,допомога волонтёрского руху і підтримка волонтерського руху під час війни для нашої країни є дуже важливою. По-друге, такі ініціативи допомагають зблизити соціальні зв’язки між людьми і дають нам впевненість в тому, що разом ми можемо досягти більшого і впоратись з будь-якими труднощами.

Приємним бонусом для харківських волонтерів стали і знижки у супермаркеті “Харків”. Різноманітний асортимент товарів, що представлений тут, дасть змогу робити заощадливі покупки як для своєї родини, так і для формування гуманітарних кошиків підтримки.

НАТАЛІЯ КОБЗАРЄВА ВОЛОНТЕР ГО “ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО”
Я працюю з фондом “Єдине джерело”. Я – психолог, проводжу тренінги для ВПО. І ця карточка дає якийсь такий статус, що ти – харків’янин. Тому що ми всі – харків’яни, дуже цим пишаємось. І дуже приємно, коли ти її прикладаєшь, і тобі там знижка – три відсотки, тут – в “Восторге”, взагалі зараз 10%. Це дуже, дуже приємно.

ДМИТРО ГАЙДАМАКА ВОЛОНТЕР ГО “ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО”
В більшій мірі я користуюся на АЗС, на заправках і в магазинах, тому що це буденні речі. І приємно, що нашу роботу волонтерів відзначають і є якісь, можна так сказати, привілегії. І це дуже приємно. Дякуємо.

Мережа супермаркетів Харків теж давно співпрацює з проектом “Картка харків’янина”, розповідає менеджер з маркетингу. Говорить, коли з’явилась ініціатива запровадження волонтерської картки, підтримали ідею та запропонували свої знижки і бонуси

ОЛЬГА ГРИГОРОВА ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ МЕРЕЖІ СУПЕРМАРКЕТІВ “ХАРКІВ”
Справа в тому, що наша мережа намагається завжди підтримувати харків’ян. У нас є власна система соціальна,вона спрямована в тому числі на волонтерів, пенсіонерів, наших захисників і власники Волонтерської картки мережі супермаркетів “Харків” мають знижку 10% на всі товари, окрім певних категорій, акційних і соцпризначення, а також можуть користуватися супер цінами. Це наша окрема спеціальна цінова пропозиція, знижки сягають до 40% власне за супер цінами у порівнянні з роздрібними. І ми знайшли можливість надати таку програму лояльності саме харківським волонтерам.

Надати волонтерам додаткові привілеї, пільги – такою є ідея створення волонтерської Картки харків’янина, говорить менеджер проекту Картка харків’янина.

АНАСТАСІЯ СОЛОГУБ МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ “КАРТКА ХАРКІВ’ЯНИНА”
Щоб вони могли інколи з сім’єю, з дітками, відпочити. Наша команда працює кожного місяці для того, щоб партнери додавалися до волонтерської картки. Ми ведемо перемовини, щоб у волонтерів було більше можливостей за допомогою нашого проекту.

А ще розробники проекту кажуть, привілеї, які волонтери отримують завдяки картці, це маленький знак вдячності та підтримки від міста за їхню роботу та внесок в відбудову Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ