Стало відомо, чи будуть далі безкоштовно годувати в Харкові

17.06.2024 20:10   -

Вони справжні титани кулінарної справи. Адже вони щодня готують десятки тисяч свіжих та гарячих обідів для містян. У Харкові триває реалізація проекту, ініційованого міським головою Ігорем Тереховим щодо безкоштовного годування людей. Ось один із прикладів. Ранок у одній зі шкільних їдалень Новобаварського району. Робота у розпалі.

ЛЮБОВ ХАРКІВ’ЯНКА
Дуже вдячна адміністрації міста за те, що організували допомогу нашим людям. Я вже приходжу сюди 2 роки, у мене чоловік помер, як раз до початку війни, і завдяки допомозі, я можна сказати вижила. Нормально, асортимент дуже хороший. Кожний день і випічка хороша, і перші блюда хороші. І дівчата, колектив дуже добрий. І ви знаєте, навіть прийти поспілкуватись і то дуже добре тут. Я дуже вдячна адміністрації міста, адміністрації школи і колективу кухарів, які тут нас обслуговують. І ви знаєте, я також спілкуюсь зі своїми подружками, які сюди приходять, тут же багато знайомих по району, і всі вдячні, всі вдячні за те, що така організація, безоплатно і обіди такі хороші. Калорійне все.

ЛЮБОВ ХАРКІВ’ЯНКА
З самого початку війни я прийшла і годую бабусю. У мене там бабуся старенька є, вона не може ходити, і я завжди беру їй обіди. Вона знає про це, і я завжди беру їй обіди. Я дівчаткам дуже вдячна, що завжди беремо гаряче. Якби було несмачно – ми б не приходили, я б нікого не запрошувала. А я і сама приходжу, бо я сама лишилася, онуки, праонуки поїхали і доньки окремо мешкають від мене. Тож дуже вдячні. І дівчат прошу з нашого будинку – будь ласка, приходьте, вас будуть годувати. Це дуже добре! Завжди гаряча продукція.

НІНА ХАРКІВ’ЯНКА
Це хороша підмога. Розумієте, у нас у всіх пенсії невеликі, не треба їх навіть озвучувати, бо й так усі все чудово знають. І звичайно кожен день і шматок хліба є і є, крім шматка хліба. І зараз, і на вечір, і на ранок вистачає! Дуже дякую кухарям, дякую велике дівчаткам! І Терехову дякую, тому що ми розуміємо, що це все фінанси, а їх треба десь знайти і це потрібен час і подбати про все. І якщо і це є у людини в голові, турбота, ну що можу сказати – дякую від городян!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІРИНА ГОНТАРЕНКО ГОЛОВНИЙ ТЕХНОЛОГ КП «КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»
Цей проект розпочав свою роботу з 1 грудня 2022 року за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова. Спочатку було відкрито 25 пунктів і в день обіди отримували 15 000 чоловік. Через місяць ця кількість вже зросла до 35 000. На сьогоднішній день в день харчується десь 42 000, а бувають дні, в залежності від меню, що 43 000 в день отримують гарячі обіди. На сьогоднішній день було вже видано обідів, з першого дня роботи і по сьогоднішній день, десь до 18 000 000 обідів. Кількість людей збільшується у зв’язку з тим, що в цьому році значно розширився асортимент продуктів, що надходять, меню покращилось. І у зв’язку з тим, що у Харкові з’явилося багато переселенців з області.

ІРИНА ГОНТАРЕНКО ГОЛОВНИЙ ТЕХНОЛОГ КП «КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»
Даний проект буде продовжуватись далі. Ми працюємо над цим. І завдяки нашому міському голові Ігорю Олександровичу Терехову ми будемо ще довго годувати харків’ян. І він дуже опікується даним проектом, контролює його роботу. Це дуже важливе питання на сьогоднішній день. Ми будемо продовжувати і далі готувати смачні обіди для харків’ян. Готуємо ми з душею для наших людей, готуємо як для своїх рідних людей. 

ОСТАННІ НОВИНИ