Тролейбуси №3 та 7 тимчасово змінять маршрути 18 та 19 червня

17.06.2024 17:58   -
Тролейбуси №3 та 7 тимчасово змінять маршрути 18 та 19 червня

Рух тролейбусів на пр. Індустріальному та пр. Олександрівському, на ділянці від вул. Ощепкова до вул. 12 Квітня (в напрямку вул. 12 Квітня), буде припинений з 10:00 до 14:00 18 та 19 червня, передає Iнфосiтi.

Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це пов’язано з виконанням робіт з обрізки дерев вздовж контактної мережі тролейбуса.

На цей період тролейбуси курсуватимуть так:

  • №3: розворотне коло «Вул. Університетська» – вул. Кузнечна – пров. Лопатинський – пров. Соляниківський – пров. Подільський – вул. Вернадського – пр. Гагаріна – пр. Байрона – бул. Богдана Хмельницького – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «Вул. 12 Квітня»;
  • у зворотному напрямку: за своїм основним маршрутом;
  • №7: розворотне коло «Вул. 12 Квітня» – вул. 12 Квітня – пр. Олександрівський – бул. Богдана Хмельницького – вул. Каденюка – вул. Ощепкова – ст. м. «Армійська» – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «Вул. 12 Квітня».

Також буде обмежений рух транспорту на пр. Індустріальному, на ділянці від вул. Біблика до пр. Героїв Харкова (в напрямку пр. Героїв Харкова). Рух транспорту буде організований вільною від виконання робіт смугою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ