У метрополітені Харкова запрацювала пошта Святого Миколая

Відправити лист Святому Миколаю можна на станції метро “Історичний музей”. Про це інформує Інфосіті.
Поштова скринька працюватиме щонайменше до Водохреща. Потім комунальники зберуть та передадуть усі послання в резиденцію Святого Миколая.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Ця традиція співпраці Центрального парку та метрополітену склалася в останні роки. До війни діти залишали свої листи зимовому чарівнику на Головній площі Центрального парку, тепер цією локацією стала харківська підземка”, – написали у пресслужбі Центрального парку.



ОСТАННІ НОВИНИ
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)
- У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ
- У червні Центральний парк зустрічає гостей розкішними трояндами (фото)
- Вночі у Харкові лунали вибухи: що відомо

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





