Рух автівок по вулиці Семиградській тимчасово припинено. Відома причина

09.07.2024 19:25   -

По ній не їхав на автівці, а наче плив на кораблі. Бо покриття пішло хвилями. Вулиця Семиградська. Салтівський район. Тут харківські шляховики з початком теплої та сонячної погоди стали до відновлення покриття. На час проведення робіт багатотонної техніки були вимушені обмежити рух будь-яких автівок.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК НАЧАЛЬНИК РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ДІЛЬНИЦІ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час проходять відновлювальні роботи на вулиці Семиградській. Було дуже багато скарг від автовласників, тому було прийняте рішення для ремонтних робіт на даній ділянці дороги. Ділянка ремонтується від вулиці Тюрінської до провулка Металіста. Задіяно асфальтоукладальник, декілька катків та близько 8 дорожніх робітників. На час проведення робіт ми обмежили рух автотранспорту, бо вулиця не дуже широка, тож автотранспорт би не розминувся на даній ділянці. Об’їзд організували по вулиці Віринській. 

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК НАЧАЛЬНИК РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ДІЛЬНИЦІ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Також наше підприємство проводить відновлювальні роботи на тротуарах нашого міста. А саме на проспекті Архітектора Альошина. Також проводяться ремонтні роботи по тротуарам по вулиці Алчевських та вулиці Героїв Праці. Також в планах продовження робіт з відновлення дорожнього покриття на вулицях нашого міста. Відновлюємо покриття там, де це потребує найбільше для наших автовласників, харків’ян і для нашого незламного міста!

ОСТАННІ НОВИНИ